Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Regulamin

Regulamin funkcjonowania sklepu internetowego Rower Mot oraz transakcji kupna – sprzedaży zawartych za pośrednictwem sklepu.

1. Sklep internetowy Rower Mot jest dostępny pod adresem www.rowermot.pl i należy w 100% do firmy:

Rower Mot
Dominik Podgórski
ul. Legionów 5
05-100 Nowy Dwór Maz.
NIP 5241018524
REGON 011137549


KONTAKT:
tel. 22 775 13 14
      600 31 00 68
e-mail: sklep@rowermot.pl

zwanego dalej jako “Rower Mot” i działającego pod adresem www.rowermot.pl

2. Sklep internetowy www.rowermot.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową sprzętu i akcesoriów sportowych za pośrednictwem sieci Internet.
3. Informacje znajdujące się na stronach sklepu www.rowermot.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz opisy produktów są jedynie informacją handlową.
4. Ceny towarów sklepie Rower Mot zawierają podatek VAT i są podane w walucie PLN. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
5. Abu korzystać ze sklepu internetowego www.rowermot.pl niezbędny jest sprawny komputer wraz z podłączeniem do Internetu
6. Oferty promocyjne dostępne w sklepie www.rowermot.pl nie łączą się ze sobą.
7. Sklep internetowy www.rowermot.pl wystawia i dostarcza wraz z zakupionym towarem dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT). W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy podać niezbędne dane.
8. Składając zamówienie Klient oświadcza, iż zapoznał się treścią i akceptuje postanowienia regulaminu sklepu www.rowermot.pl
9.Realizacją zamówień – zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę przez cały rok a realizowane od poniedziałku do piątku – w celu złożenia zamówienia niezbędna jest rejestracja poprzez podanie danych
teleadresowych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, login oraz hasło) – kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych – aby skutecznie złożyć zamówienie Klient zobowiązany jest prawidłowo wypełnić formularz zamówienia sklepu internetowego www.rowermot.pl – sklep internetowy www.rowermot.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia jeśli: a) formularz zamówienie będzie błędnie wypełniony b) wymagana płatność nie dojdzie do skutku c) wysłany towar nie zostanie odebrany – możliwe jest dokonanie zmian w zamówieniu pod warunkiem, że płatność za dane zamówienie nie została dokonana. Po wysłaniu środków istnieje możliwości zmiany lub anulowania zamówienia kontaktując się z Rower Mot telefonicznie lub mailowo. – Sklep internetowy www.rowermot.pl honoruje następujące formy płatności: a) przelewem tradycyjnym i poprzez bankowość elektroniczną, np.: na poczcie, w banku, za pośrednictwem kont internetowych b) przelewem elektronicznym poprzez system bezpiecznych płatności Paypal.pl c) za pobraniem (za zamówiony produkt płaci się przy odbiorze przesyłki) Opłatę pobiera kurier firmy DPD e) kartą lub gotówką przy odbiorze osobistym w sklepie Rower Mot w Nowym Dworze Maz. przy ul. Legionów 5

Wysyłka towaru

a) przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku maksymalnie jeden dzień roboczy od dnia otrzymania płatności
b) koszty wysyłki są uzależnione od formy płatności i dostawy towaru każdorazowo podane przy składaniu zamówienia c) W przypadku zamówień zagranicznych niezbędny jest kontakt bezpośredni w celu ustalenia warunków dostawy

Zwrot i wymiana zamówionego towaru

a) zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 z 2000 r., poz. 271, z późn. zm.) klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 30 dni od daty odebrania towaru. Zwrot wpłaconej kwoty obejmuje koszty zakupionego towaru wraz z kosztami wysyłki do klienta.
b) zwracany towar należy dostarczyć na koszt Klienta do siedziby Rower Mot i towar nie może nosić śladów uzytkowania a do przesyłki musi być dołączony dokument zakupu (paragon lub faktura VAT)

Reklamacje

a) Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym www.rowermot.pl objęte są gwarancją producenta. Do zgłoszenia reklamacji konieczny jest paragon lub faktura. Prosimy je zachować w tym okresie.  długość gwarancji jest uzależniona od rodzaju produktu i wynosi 12 lub 24 miesiące. Taka informacja znajduje się każdorazowo na karcie produktu.
b) Reklamacje rozpatrywane są przez producenta lub niezależnego rzeczoznawcę. Czas rozpatrywania reklamacji to 14 dni.
c) Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z Ustawą Rady Ministrów z dn. 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (DZ.U. NR 141 poz.1176).
d) Towar zgłaszany do reklamacji powinien spełniać wymogi higieniczne związane z czystością (powinien być oczyszczony).
e) Przed odesłaniem produktu, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Sklep internetowy www.rowermot.pl nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniego kontaktu i konsultacji.
f) Koszty wysyłki produktu do rozpatrzenia reklamacji przez producenta lub niezależnego rzeczoznawcę ponosi Klient, do przesyłki należy dołączyć formularz reklamacyjny wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT).
g) W przypadku uznania reklamacji, naprawiony bądź wymieniony produkt zostanie przesłany do klienta na koszt Rower Mot.
h) W przypadku nie uznania reklamacji przez rzeczoznawcę produkt zostanie odesłany również na koszt Rower Mot.

Ochrona danych osobowych

a) Klient składający zamówienie w sklepie internetowym www.rowermot.pl wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy Rower Mot z siedzibą w Nowym Dworze Maz. przy ul.Legionów 5
b) Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień
c) Jeśli Klient wyrazi zgodę, dane osobowe mogą być wykorzystywane również w celu informowania o nowych produktach i promocjach oferowanych przez sklep internetowy www.rowermot.pl
d). Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
e) przekazane dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa

W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

najlepsze_sklepy_internetowe_big.gif

pixel